SOODNE mängutuba Tallinnas ja Tartus TOP10

Kui kodus ei ole piisavalt ruumi, et kõik sünnipäevakülalised ära mahutada, ning tahaksite sünnipäevapeo peetud saada mugavalt ja kindlas ajaraamistikus nii, et lastel on lõbu ja tegevust küllaga ja samas oma kodu jääb puhtaks ja korda, aga kulutada mitut sadat eurot ei saa perele lubada, siis siia artiklisse oleme kokku kogunud TOP soodsad mängutoad Tallinnas ja Tartus, järjestades need argiõhtuste ja nädalalõpu hindade alusel. Võid üllatuda, et Tallinnas leiab nädalavahetusel kolmeks tunniks mängutoa hinnaga 80€ ning Tartus lausa hinnaga 45€!

Kui palju maksab lapse sünnipäeva pidamine?

Lapse sünnipäev on küllalt kulukas väljaminek, eriti, kui seda pidada väljaspool kodu. Keskmiselt maksab sünnipäevapeoks mängutoa rentimine nädalavahetusel kaheks ja pooleks või kolmeks tunniks suurusjärgus 130-140€, aga leidub ka märksa kallimaid mängutube. Lisades sellele summale juurde toidud, tordi, natuke dekoratsioone õhupallide, lipukeste või vanikute näol, ägedamad ühekordsed nõud, ehk ka jäätisemasina, peojuhi ja mõned auhinnad, kasvab summa juba mitmesaja euro juurde. Aga mõnikümmend eurot on siiski võimalik kokku hoida, valides soodsama hinnaga mängutoa (mis sugugi ei tähenda, et see valik kuidagi kehvem oleks!). Aitame Sul odavad mängutoad üles leida!

Mängutubade hinnad

Kõige odavamad hinnad kehtivad mängutubades E-R päevasel ajal (peo lõpuga kuni kell 17), aga tõsi, kui kutsutute hulgas ei ole just vaid lastega kodused emad, siis vast ehk vaid suviste puhkuste perioodil võib seda peoaega kaaluda. Eeskätt soovitame kulude kokkuhoidmiseks sünnipäev planeerida argiõhtule, vahemikku esmaspäevast neljapäevani, mis on hinnataseme poolest hommikupoolsest ajast mängutubades järgmine. Kõige kõrgemalt on aga mängutubades hinnastatud reede õhtud, laupäevad-pühapäevad ning riigipühad.

Lapse sünnipäev ei pea ju sugugi toimuma reede või laupäeva õhtul, nagu täiskasvanute puhul tavaks! Argiõhtuste sünnipäevade kasuks räägib niisiis mängutubade nädalasisene soodsam hind, samuti kui jääd broneerimisega hilja peale, siis on argiõhtud mugav alternatiiv, kus saadavust vabamalt. Suurtel, mitme sünnipäevatoaga ja/või kõigile mängimiseks avatud mängumaadel on nädala sees ka vähem muid külastajaid ja seega rahulikum, tõenäoliselt saate tunda end üsna privaatselt. Ilmselt on ka peokutsele äraütlevaid vastuseid vähem kui näiteks laupäeva õhtuse peo puhul, kuhu peredel koondub tihti mitmeid plaane, eriti just suvel.

TOP soodne mängutuba TALLINNAS

TOP 10 soodne hind argiõhtul

(E-N kell 18-21, 3 tundi)

TOP 10 soodne hind nädalalõpul

(R kell 18-21, L-P kogu päev ning riigipühad, 3 tundi)

TOP odav mängutuba TARTUS

TOP 8 soodne hind argiõhtul

(E-N kell 18-21, 3 tundi või mõnel märgitud juhul 2,5h)

*Tulenevalt viirusohust ei võta Kullakalli mängumaa hetkel sünnipäevi vastu (autori hilisem täiendus, 06.2020 ).

TOP 8 soodne hind nädalalõpul

(R õhtu, L-P kogu päev ning riigipühad, 3 tundi)

*Tulenevalt viirusohust ei võta Kullakalli mängumaa hetkel külalisi vastu (autri hilisem täiendus, 06.2020).

Millest veel kirjutame?

Enne mängutoa broneerimist tasub mõelda mitmele asjaolule, millele ehk peopaiga uhketest atraktsioonidest lummatuna esialgu ei tulegi. Siin artiklis vaatame üle, mida üldse silmas pidada, kui valite sünnipäevaks mängutuba, eriti just esmakordselt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga